Февраль 11th, 2019

Получение Томоса об автокефалии ПЦУ в этом году внесут в учебники истории

В 2019 году будут печатать новые учебники истории Украины, в которые внесут получение Томоса об автокефалии ПЦУ. Об этом сообщили в пресс-службе Министерства образования и науки Украины на запрос «УНН», информирует РІСУ.

Томос об автокефалии Православной церкви Украины
Томос об автокефалии Православной церкви Украины

«Історія незалежної України вивчається в 11-му класі, якраз в цьому році ми друкуватимемо ці підручники. Щойно ми отримали Томос про автокефалію УПЦ, я дала доручення внести відповідні зміни до програми з історії України. Вчора було останнє засідання робочої групи, і протягом декількох тижнів ми затвердимо нову редакцію програми для 11-го класу наказом Міносвіти. Автори підручників, які друкуватимуться цього року, муситимуть це врахувати», — сообщила министр образования и науки Украины Лилия Гриневич.

По ее словам, к апрелю будут предоставлены подробные методические рекомендации учителям истории, чтобы при изучении этого периода они обязательно осветили тему получения Томоса об автокефалии УПЦ.

Что касается внешнего независимого оценивания, то в сам тест эта тема войдет не ранее, чем через два года.

«Ми маємо непорушне правило, що у програму ЗНО вносяться зміни не пізніше, ніж за два роки до складання цього тестування. Тобто вже на початку 10-го класу випускники мають визначену програму ЗНО, за якою вони складатимуть тест. Отже, ми цьогоріч обов’язково внесемо зміни у програму ЗНО з історії, але чинними вони будуть лише для випускників, які закінчуватимуть 11-й клас у 2021 роціу», — рассказала Гриневич.

Leave a Reply

  

  

  

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>